W środę 16 maja w serwisie eBilet.pl rozpoczęła się sprzedaż wejściówek na IMP Challenge i 1. Finał IMP w Łodzi.

W czwartek 30 maja (Boże Ciało) o godzinie 15:00 na torze w Pile odbędzie się IMP Challenge. Awans do cyklu IMP z pilskiego turnieju uzyska czołowa ósemka rywalizacji.

O tym, kto będzie scigać się w cyklu turniejów o Indywidualne Mistrzostwo Polski, zadecydować może każdy punkt wywalczony na torze. Z miejsca w stawce IMP będą się cieszyć ci zawodnicy, którzy w Pile popełnią jak najmniej błędów. Dla Polonii Piła organizacja zawodów tej rangi to powód do dumy i docenienie pracy jaka wykonywana jest w Pile. Otwarcie mówi o tym  Dariusz Słowiński – wiceprezes Polonii Piła.

To zdecydowanie duże wyróżnienie oraz satysfakcja, że nasza dotychczasowa praca została doceniona w środowisku. To również dodatkowy impuls w odradzającym się ośrodku żużlowym, by dać naszym kibicom możliwość obejrzenia najlepszych krajowych zawodników na pilskim torze – przyznał Słowiński.

Możemy być więc pewni, że emocji podczas IMP Challenge w Pile  nie zabraknie, a każdy zawodnik da z siebie wszystko, aby awansować do prestiżowego cyklu IMP.

Cena wejściówek na IMP Challenge w Pile:
Bilet normalny (zależności od wybranego sektora) – od 40 do 60 złotych
Bilet ulgowy (dla młodzieży w wieku 7-16 oraz osób niepełnosprawnych wraz z opiekunem) – 25 złotych
Bilet na sektor VIP – 300 złotych

Bilety na IMP Challange w Pile kupisz na eBilet.pl

IMP 2024

Cykl Indywidualnych Mistrzostw Polski 2024 wystartuje 6 lipca na łódzkiej Moto Arenie. Co jest atutem zawodów rozgrywanych na tym obiekcie? Kibice mogą być zawsze pewni wielu ilości mijanek na dystansie i fascynujących pojedynków do samej linii mety. Zwłaszcza, że po raz drugi z rzędu Łódź będzie gospodarzem finału IMP, w której wystartują najlepsi polscy żużlowcy. O jakimkolwiek odpuszczaniu nie będzie więc mowy. Bądź częścią żużlowych emocji na najwyższym możliwym poziomie i już dziś zakup wejściówkę na inauguracyjny finał IMP!

Ceny wejściówek na 1. Finał IMP w Łodzi:
Bilet normalny (zależności od wybranego sektora) – od 40 do 150 złotych
Bilet ulgowy (dla młodzieży w wieku 0-18 oraz osób niepełnosprawnych wraz z opiekunem) – 20 złotych

Bilety zarówno na IMP Challenge jak i 1. Finał IMP są dostępne do zakupu w serwisie eBilet.pl.