Klub 100

Ty też możesz zostać sponsorem Enea Polonii Piła! Dołącz do „Klubu 100”!

Klub 100 Enea Polonia Piła
Klub 100 – Polonia Piła

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom małych przedsiębiorstw oraz kibiców, którzy wyrażają chęć współpracy i wsparcia klubu, PKS Polonia Piła wraca do funkcjonowania „Klubu 100”.

Klub 100 to szansa na wykorzystanie potencjału promocyjnego i reklamowego jaki niesie za sobą współpraca z klubem sportowym.

Wsparcie klubu sportowego oraz sponsoring często kojarzone są przez przedsiębiorców z dużymi wydatkami poniesionymi na reklamę. Małe firmy rezygnują z zaangażowania środków finansowych na promocję przez sport i wykorzystanie potencjału marketingu sportowego z obawy o to, że nie posiadają odpowiedniego budżetu. Tym samym rezygnują z dotarcia do szerokiego grona kibiców i pasjonatów, którzy są potencjalnymi klientami ich firmy.

W odpowiedzi na to kluby sportowe przygotowują oferty skierowane właśnie do tych najmniejszych, stwarzając im możliwości współpracy, promocji i budowania marki. Zarząd PKS Polonia Piła również postanowił skorzystać z tej sprawdzonej inicjatywy, tym bardziej, że „Klub 100” funkcjonował już przy pilskim klubie w sezonie 2016 i cieszył się dużym zainteresowaniem.

Co daje członkostwo w Klubie 100 Enea Polonii Piła i jak zostać jego członkiem?

Członkostwo w Klubie 100 to przede wszystkim zwiększenie rozpoznawalności marki i budowanie świadomości marki wśród obecnych i przyszłych klientów. Firmy współpracujące z Polonią w ramach Klubu 100 otrzymują następujące korzyści:

  • nadanie tytułu członka „Klubu 100”
  • pakiet powitalny członka „Klubu 100”
  • upoważnienie do używania w materiałach promocyjnych i reklamowych określeń „partner drużyny żużlowej Enea Polonia Piła”, „Członek Klubu 100 Enea Polonia Piła”
  • miejsce na logotyp firmy w programie zawodów w sekcji „Klub 100”
  • umieszczenie logotypu firmy na stronie internetowej klubu w sekcji „Klub 100”
  • dwa bilety normalne na każde spotkanie ligowe drużyny Enea Polonia Piła odbywające się w Pile
  • nazwa firmy członka „Klubu 100” będzie wymieniana w formie spotu dźwiękowego w trakcie zawodów
  • możliwość uczestniczenia w eventach organizowanych przez PKS Polonia Piła
  • promocja w ramach Klubu 100 w social mediach klubowych

Aby dołączyć do grona członków „Klubu 100” należy skontaktować się z klubem pisząc na adres sponsoring@poloniapila.com.pl podpisać umowę i zadeklarować miesięczną wpłatę w wysokości minimum 300zł miesięcznie. Członkostwo w klubie obowiązuje do końca 2023 roku z możliwością przedłużenia na kolejny rok.