Polonia Piła Speedway Academy

Projekt Pilskiego Klubu Sportowego Polonia Piła ukierunkowany na szkolenie oraz rozwój młodzieży.

Celem, który przyświeca działalności Polonia Piła Speedway Academy jest rozwój młodzieży i wychowanie zawodników, którzy w przyszłości będą reprezentowali nasz klub w rozgrywkach młodzieżowych i ligowych.

W naszej akademii pod okiem trenera Szymona Bohatkiewicza regularnie odbywają zajęcia ogólnorozwojowe przygotowujące do jazdy na motocyklu. Dzięki współpracy z PitBike Trzcianka nasi młodzi zawodnicy mają możliwość treningu na motocyklach tyu pit bike i sprzęcie dostosowanym do ich wieku. Treningi na żużlowym owalu odbywają się przy przy wsparciu trenera Waldemara Cisonia, byłego żużlowca i reprezentanta Polonii Piła.

Oprócz działalności żużlowej, projekt akademii przewiduje aktywizacje dzieci i młodzieży w obszarze ogólnorozwojowym. W nszej akademii trenują zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, które również coraz chętniej garną się do sportów motorowych.

Jeśli chcesz zostać zawodnikiem naszej akademii wyślij zgłoszenie na sekretariat@poloniapila.com.pl lub zadzwoń na +48575271221.

Kilka razy w roku odbywają się również oficjalne nabory, o szczegółach przeczytasz na naszym profilu facebook.com/poloniapila oraz profilu akademii facebook.com/poloniapiłaspeedwayacademy