Polonia Piła Speedway Academy

Polonia Piła Speedway Academy
Polonia Piła Speedway Academy

Celem, który przyświeca działalności Polonia Piła Speedway Academy jest rozwój młodzieży i wychowanie zawodników, którzy w przyszłości będą reprezentowali nasz klub w rozgrywkach młodzieżowych i ligowych.

W naszej akademii pod okiem trenera Szymona Bohatkiewicza regularnie odbywają się zajęcia ogólnorozwojowe przygotowujące do jazdy na motocyklu. Dzięki współpracy z PitBike Trzcianka nasi młodzi zawodnicy mają możliwość treningu na motocyklach typu pit bike i sprzęcie dostosowanym do ich wieku. Treningi na żużlowym owalu odbywają się przy przy wsparciu kapitana pierwszej drużyny Polonii Piła – Norberta Kościucha oraz multimedalisty mistrzostw świata, a obecnie managera Polonii – Hansa Nielsena. Poza zajęciami sportowymi młodym adeptom zapewniamy naukę języka angielskiego oraz zajęcia praktyczno – teoretyczne, prowadzone przez klubowego mechanika.

Oprócz działalności żużlowej, projekt akademii przewiduje aktywizacje dzieci i młodzieży w obszarze ogólnorozwojowym. W naszej akademii trenują zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, które również coraz chętniej garną się do sportów motorowych.

Jeśli chcesz zostać zawodnikiem naszej akademii wyślij zgłoszenie na sekretariat@poloniapila.com.pl lub zadzwoń na +48575271221.

Kilka razy w roku odbywają się również oficjalne nabory, o szczegółach przeczytasz na naszym profilu facebook.com/poloniapila oraz profilu akademii facebook.com/poloniapiłaspeedwayacademy

Stowarzyszenie

Polonia Piła Speeway Academy działa na zasadzie stowarzyszenia. Staramy się zapewnić jak najlepsze warunki dla kilkunastu chłopców i dziewczynek w wielku od 9-17 lat, którzy dołączyli do nas. Akademia w około 90% przejęła na siebie koszty związane z działalnością. Prowadzone w ramach akademii zajęcia są całkowicie bezpłatne! Serdecznie zachęcamy do wsparcia Akademii, podkreślając, ze wspierający mogą uzyskać dodatkowe korzyści wynikające z przepisów fiskalnych.

Ministerstwo Finansów w skierowanych do przedsiębiorców poradnikach wyjaśnia, że firmy mają możliwość odliczyć dwa razy ten sam wydatek związany ze sponsoringiem – raz, jako koszt uzyskania przychodu i drugi raz, w ramach ulgi na sponsoring dodatkowe 50% tych kosztów. W sumie można więc odliczyć 150% wydatku poniesionego na sponsoring.

kontakt do Polonia Piła Speedway Academy:
akademia@poloniapila.com.pl
tel. 575 271 221