Witamy na stronie Polonii Piła
Oficjalna strona Pilskiego Klubu Sportowego Polonia Piła. Znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje o klubie, aktualności, wyniki, terminarze, zdjęcia
Polonia Piła - Ultrapur Start Gniezno

Ostatni mecz

Krajowa Liga Żużlowa

54
2024-03-30 | 15:00
Asta Arena
więcej
KlubM+-+ / -Pkt
Polonia Piła15436182
Start Gniezno1494182
Landshut Devils1484262
Lokomotiv Daugavpils14248-60
Unia Tarnów14149-80
Kolejarz Opole13654-180
Koleiny

Zaplanowany na sobotę 20 kwietnia na godzinę 14:00 mecz 2 rundy Krajowej Ligi Żuzlowej pomiędzy Unią Tarnów i Polonią Piła został odwołany. Na przeszkodzie rozegrania spotkania stanęły złe warunki atmosferyczne i niekorzystne prognozy pogody. Informację o odwołaniu meczu w Tarnowie Główna Komisja Sportu Żużlowego podała w piątkowe popołudnie 19 kwietnia. W tym momencie większość zawodników…

Podpisanie umowy między PKS Polonia Piła a Miastem Piła

18 kwietnia w Urzędzie Miasta Piły podpisana została umowa pomiędzy Urzędem Miasta i PKS Polonia Piła na promocję Miasta Piła poprzez sport żużlowy. W imieniu urzędu umowę parafowała pełniąca obowiązki Prezydenta Miasta Beata Dudzińska. Polonia w ramach podpisanej umowy może liczyć na 750 tyś złotych. W ramach umowy klub będzie promował Miasto Piła między innymi…

Polonia Piła - Kolejarz Opole

W sobotę 20 kwietnia Polonia Piła uda się na wyjazdowe spotkanie do Tarnowa. Mecz z faworytem rozgrywek zaplanowany został na godzinę 14:00. Znamy już awizowane składy na ten pojedynek. Zespół Hansa Nielsena do Tarnowa pojedzie w takim samym składzie osobowym w jakim wystąpił w inauguracyjnym meczu z OK Kolejarzem Opole. Gospodarze również nie wprowadzili zmian…

IMP Challange - Piła

6 lipca wystartuje tegoroczny cykl Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Rozgrywki od tego sezonu prowadzone będą przez nowego promotora, który wspólnie z PZM i nadawcą Canal+ zapowiada w nim szereg zmian. W konkursie Polskiego Związku Motorowego wybrano ofertę firmy One Sport, która będzie organizowała Indywidualne Mistrzostwa Polski w latach 2024-2026. Firma z Torunia od 2011…

Adam Ellis

W czwartek 11 kwietnia rozegrano mecze ligi angielskiej. Na torach w Wielkiej Brytanii ścigali się zawodnicy Polonii – Adam Ellis i Daniel Gilkes Ipswich Witches, które na Wyspach reprezentuje Ellis, wygrało wyjazdowe spotkanie z Oxfordem Spires 48:42. Dan Gilkes wraz ze swoją drużyną Sheffield Tigers  zwyciężył na wyjeździe z Leicester Lions 46:44. W Oxfordzie już…

Enea Polonia Piła - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź

Główna Komisja Sportu Żużlowego opublikowała szczegółowy kalendarz na drugą kolejkę Krajowej Ligi Żużlowej. Polonia Piła 20 kwietnia w meczu wyjazdowym zmierzy się z  faworytem rozgrywek – Unią Tarnów.   2 kolejka Krajowej Ligi Żużlowej zaplanowana jest na weekend 20 i 21 kwietnia. Spotkanie Unii Tarnów z Polonią będzie jedynym rozegranym w sobotę. Mecz, który rozpocznie…

Polonia Piła - Kolejarz Opole

Od tego sezonu po każdym spotkaniu ligowym kibice w głosowaniu na naszym fanpage na facebooku wybierają najlepszego zawodnika meczu, który wystąpił w barwach Polonii. W głosowaniu na Veskez zawodnika meczu Polonia Piła – Kolejarz Opole wygrał Tobiasz Musielak. Tobiasz Musielak w spotkaniu z Kolejarzem Opole zdobył 7 punktów w trzech startach. W biegu drugim razem…

Polonia Piła - Kolejarz Opole

Na inaugurację sezonu 2024 Polonia Piła na własnym torze zwyciężyła z OK Kolejarzem Opole 54:36. Kamery telewizji klubowej zarejestrowały to, co działo się na trybunach, w prakingu i na torze podczas zmagań obu zespołów. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Koleiny

Zaplanowany na sobotę 20 kwietnia na godzinę 14:00 mecz 2 rundy Krajowej Ligi Żuzlowej pomiędzy Unią Tarnów i Polonią Piła został odwołany. Na przeszkodzie rozegrania spotkania stanęły złe warunki atmosferyczne i niekorzystne prognozy pogody. Informację o odwołaniu meczu w Tarnowie Główna Komisja Sportu Żużlowego podała w piątkowe popołudnie 19 kwietnia. W tym momencie większość zawodników…

Podpisanie umowy między PKS Polonia Piła a Miastem Piła

18 kwietnia w Urzędzie Miasta Piły podpisana została umowa pomiędzy Urzędem Miasta i PKS Polonia Piła na promocję Miasta Piła poprzez sport żużlowy. W imieniu urzędu umowę parafowała pełniąca obowiązki Prezydenta Miasta Beata Dudzińska. Polonia w ramach podpisanej umowy może liczyć na 750 tyś złotych. W ramach umowy klub będzie promował Miasto Piła między innymi…

Polonia Piła - Kolejarz Opole

W sobotę 20 kwietnia Polonia Piła uda się na wyjazdowe spotkanie do Tarnowa. Mecz z faworytem rozgrywek zaplanowany został na godzinę 14:00. Znamy już awizowane składy na ten pojedynek. Zespół Hansa Nielsena do Tarnowa pojedzie w takim samym składzie osobowym w jakim wystąpił w inauguracyjnym meczu z OK Kolejarzem Opole. Gospodarze również nie wprowadzili zmian…

Enea Polonia Piła - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź

Główna Komisja Sportu Żużlowego opublikowała szczegółowy kalendarz na drugą kolejkę Krajowej Ligi Żużlowej. Polonia Piła 20 kwietnia w meczu wyjazdowym zmierzy się z  faworytem rozgrywek – Unią Tarnów.   2 kolejka Krajowej Ligi Żużlowej zaplanowana jest na weekend 20 i 21 kwietnia. Spotkanie Unii Tarnów z Polonią będzie jedynym rozegranym w sobotę. Mecz, który rozpocznie…

Polonia Piła - Kolejarz Opole

Od tego sezonu po każdym spotkaniu ligowym kibice w głosowaniu na naszym fanpage na facebooku wybierają najlepszego zawodnika meczu, który wystąpił w barwach Polonii. W głosowaniu na Veskez zawodnika meczu Polonia Piła – Kolejarz Opole wygrał Tobiasz Musielak. Tobiasz Musielak w spotkaniu z Kolejarzem Opole zdobył 7 punktów w trzech startach. W biegu drugim razem…

Polonia Piła - Kolejarz Opole

Na inaugurację sezonu 2024 Polonia Piła na własnym torze zwyciężyła z OK Kolejarzem Opole 54:36. Kamery telewizji klubowej zarejestrowały to, co działo się na trybunach, w prakingu i na torze podczas zmagań obu zespołów. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Hans Nielsen. Polonia Piła - Kolejarz Opole.

W pierwszym meczu sezonu 2024 Krajowej Ligi Żużlowej Polonia Piła pokonała OK Kolejarza Opole 54:36. Po zawodach rozmawialiśmy z Norbertem Kościuchem, Adamem Ellisem i Hansem Nielsenem. Co powiedzieli dla klubowej telewizji Polonii Piła?  

Norbert Kościuch

Od pewnego zwycięstwa drużyna Polonii Piła rozpoczęła sezon ligowy. Na własnym torze pokonaliśmy OK Kolejarza Opole 54:36. Najlepszym zawodnikiem Polonii był  zdobywca 12 punktów Adam Ellis. Pilanie od początku meczu przejęli inicjatywę i choć po trzech biegach na tablicy wyników był remis 9:9, to goście mogli mówić o sporej dozie szczęścia. W pierwszym biegu na…

Piła FanStore

Oficjalna strona Klubu Żużlowego Polonia Piła

Kibice speedwaya w Pile znów będą mieli okazję wspierać swój klub sportowy w Krajowej Lidze Żużlowej. Wraz z nowym managerem żużlowym Polonii Piła – Hansem Nielsenem – i kierownikiem drużyny – Pawłem Szałapskim – chcemy w tym sezonie osiągnąć jak najwięcej. Jednak bez kibiców wyścigi żużlowe nie są takie same, dlatego liczymy na Wasz doping. Zachęcamy do kupna gadżetów w naszym sklepie i zapraszamy na mecze w drugiej lidze żużlowej. Widzimy się na Asta Arenie!