Od tego sezonu po każdym spotkaniu ligowym kibice w głosowaniu na naszym fanpage na facebooku wybierają najlepszego zawodnika meczu, który wystąpił w barwach Polonii. W głosowaniu na Veskez zawodnika meczu Polonia Piła – Kolejarz Opole wygrał Tobiasz Musielak.

Tobiasz Musielak w spotkaniu z Kolejarzem Opole zdobył 7 punktów w trzech startach. W biegu drugim razem z Błażejem Wypiorem podwójnie pokonał parę Oskar Stępień, Jakub Fabisz. W drugim swoim starcie również dojechał do mety pierwszy i zapewnił wraz z Wiktorem Trofimowem pięć punktów biegowych dla Polonii. Tym razem za plecami Tobiasza (oprócz klubowego kolegi) przyjechali Emil Breum i Paweł Miesiąc.

W trzecim starcie junior Polonii przyjechał trzeci. Tym razem Paweł Miesiąc okazał się lepszy, a ponownie w pokonanym polu Tobiasz zostawił Oskara Stępnia.


– Cieszę się że kibice przyjęli mnie tutaj w taki świetny sposób i czuję się w Pile naprawdę świetnie.  Mecz był bardzo dobry. Ja sam przygotowałem się bardzo dobrze do tego spotkania co pozwoliło mi uzyskać taki wynik
– mówił na gorąco po meczu Tobiasz. Z młodego zawodnika Polonii kolejny raz bardzo zadowolony był Hans Nielsen, który docenił punkty obu naszych juniorów w meczu z Kolejarzem Opole.

Warto wspomnieć, że dla Tobiasza mecz z Kolejarzem Opole był ligowym debiutem. Bardzo udanym, co docenili kibice wybierając juniora zawodnikiem meczu.