Kilka dni temu ruszyła internetowa sprzedaż biletów na inauguracyjny mecz z OK Kolejarzem Opole, który zaplanowany jest na najbliższą sobotę 30 marca na godzinę 15:00. Jak do tej pory odnotowujemy rekordowe zainteresowanie kibiców.  Od tego sezonu online możliwe jest również zakupienie programu zawodów.

W związku z remontem Asta Areny zarząd klubu wielokrotnie podkreślał, jak ważne od strony organizacyjnej będzie wejście w dniu meczu na stadion. Aby zmniejszyć kolejki do kas oraz bramek wejściowych, które będą dostępne tylko od ulicy Bydgoskiej, zachęcamy do zakupu biletów oraz programów przez internet.

Prgram zawodów

Od sezonu 2024 kibice online kupią nie tylko bilet na mecz, ale również program zawodów, a w zasadzie voucher na program, który po okazaniu w wyznaczonych punktach na stadionie będzie można wymienić na program. Dzięki takiemu rozwiązaniu kibice, dla których program zawodów jest nieodłącznym elementem podczas oglądania meczów żużlowych, nie muszą już stać w kolejce do kasy przed meczem.

Warto również wspomnieć, że bilety normalne w przedsprzedaży internetowej są tańsze od tych kupowanych w dniu meczu w kasie stadionu. Tylko online można również kupić bilety na numerowany sektor rodzinny.

Zobacz szczegółowy cennik biletów na mecze Polonii Piła

Tu kupisz bilety i programy na mecze Polonii Piła.