Znamy już dokładny terminarz pierwszej kolejki Krajowej Ligi Żużlowej. Zespół Polonii Piła w pierwszym spotkaniu, które inaugurowało będzie rozgrywki ligowe w Polsce, podejmie w sobotę 30 marca o 15:00 Kolejarza Opole.

Mecz w Pile będzie pierwszym w sezonie 2024 meczem ligowym. Dzień później na tor w Gnieźnie wyjadą zespoły Startu i Unii Tarnów, a w Landshut gospodarze podejmą zespół Lokomotivu Daugavpils.

Tym samym ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polonii Piła z Kolejarzem. Wejściówki na sobotni mecz można nabyć online na stronie naszego partnera abilet.pl.
Zachęcamy do zakupu biletów online.

Ceny biletów na mecz Polonia Piła – Kolejarz Opole

Normalny – 45,00 zł – w dniu meczu w kasie stadionu

40 zł –  w przedsprzedaży internetowej i punktach stacjonarnych

Ulgowy – 25,00 zł (dzieci i młodzież szkolna ucząca się w szkołach podstawowych, średnich – liceach, technikach, studenci do 26 roku życia, renciści, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności wraz z 1 opiekunem – każda z osób kupuje bilet ulgowy, seniorzy powyżej 65 roku życia za okazaniem dokumentu tożsamości)

Sektor rodzinny – miejsca numerowane (bilety dostępne tylko w sprzedaży internetowej)

Normalny – 60 zł

Ulgowy – 45 zł

Bilet VIP – 300 zł (wyodrębniony parking przy stadionie, dedykowane wejście na stadion, catering w strefie VIP, program zawodów)

Dzieci do lat 7 włącznie (pod opieką osoby dorosłej) – wstęp bezpłatny.