Wbrew powszechnej opinii żużel wcale nie należy do dyscyplin niszowych. Doskonale widać to na przykładzie naszego kraju, gdzie nie brakuje zarówno fanów, jak i miłośników obstawiania tego czarnego sportu. U jakiego więc operatora zakładów wzajemnych najlepiej betować zmagania najlepszych żużlowców świata?

W chwili obecnej mało jest typerów, którzy na swoich kuponach umieszczają tylko i wyłącznie selekcje poświęcone piłce nożnej. Oznacza to, że coraz częściej obstawiają oni takie sporty jak koszykówkę, tenis ziemny, hokej na lodzie czy snooker. Amatorzy zakładów wzajemnych bardzo często swoje pieniądze przeznaczają także na betowanie żużla, a więc dyscypliny sportu, która w naszym kraju cieszy się ogromną popularnością (zobacz jak grać systemem na żużel) .

W związku z tym specjalnie dla Was postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej żużlowym ofertom w pełni licencjonowanych bukmacherów i wybrać dla Was te najlepsze. Aby nasz tekst okazał się jak najbardziej kompletny, wyselekcjonowaliśmy firmy, które pochwalić się mogą nie tylko największą liczbą oferowanych zakładów, ale również największymi kursami oraz najlepszymi akcjami promocyjnymi. Jeśli zatem i Wy nie stronicie od czarnego sportu, to tym bardziej zachęcamy Was do zapoznania się z naszym opracowaniem.

forBET – bukmacher z najlepszą ofertą zakładów na żużel

Na początku skupiliśmy się na tym, co najważniejsze, a więc samej propozycji zakładów na żużel. Według nas ta zdecydowanie najlepiej prezentuje się w forBET. Tym samym to właśnie u tego buka macie do dyspozycji najszerszą pulę typów. I tak u sponsora głównego ŁKS-u Łódź z rywalizacji na naszym rodzinnym podwórku, ale też na arenie międzynarodowej (np. Speedway Gran Prix) selekcjonować możecie m.in.  zakłady na zwycięstwo, typy handicapowe czy zakłady na punkty.

Oczywiście wszystkie wyżej wymienione selekcje obstawiać możecie nie tylko przed danymi zawodami, ale również w czasie ich trwania (typy LIVE). Dodatkowo ten dobrze oceniany bukmacher dla swoich graczy przygotował również cały zestaw zakładów długoterminowych (na cały sezon) oraz typów specjalnych, dzięki czemu zawsze pokusić możecie się o wskazanie, który zawodnik okaże się lepszy lub który zawodnik będzie najlepiej punktował. Jak więc widzicie, w forBET czeka na Was naprawdę szeroki wybór. Oznacza to, że praktycznie w każdej chwili znajdziecie u niego selekcje, które pozwolą Wam na stworzenie opłacalnego kuponu pojedynczego lub wielokrotnego (praktycznie każde zawody obwarowane są 40 podtypami).

Plusem żużlowej oferty forBET jest również to, że uzupełniana jest ona ze znacznym wyprzedzeniem czasowym. Dzięki temu, daną rywalizację jesteście w stanie betować przynajmniej kilka miesięcy wcześniej. W tym miejscu należy wspomnieć, że takie działanie wcale nie jest standardem wśród innych operatorów zakładów wzajemnych.

Najlepsze kursy na żużel w TOTALbet

Z kolei jeśli szukacie najlepszych mnożników bukmacherskich na czarny sport, to Wasz wybór paść powinien na TOTALbet. Najlepiej widać to chociażby na przykładzie zakładów długoterminowych na Grand Prix 2024 i na zwycięstwo Fredrika Lindgrena, do którego sponsor piłkarskiej Warty Poznań dopisał współczynnik na poziomie 13.00. Z kolei np. Fortuna identyczny scenariusz obwarowała kursem 10.00. Przewagę kursową widać także przy innych zawodnikach. Dla przykładu w TOTALbet przy nazwisku Michelsen widnieje mnożnik 40.00, a w eToto 30.

Oczywiście wysokich współczynników bukmacherskich wypatrywać możecie także przy innych zakładach. Według nas najlepsze z nich znajdziecie przy selekcjach dotyczących podium oraz wygranych. Z pewnością zawiedzeni nie będzie również ofertą kursową TOTALbet zakładów specjalnych, które pozwolą Wam wytypować m.in. który dokładnie żużlowiec pochwalić się będzie mógł najlepszą średnią biegową w rundzie zasadniczej tego czy innego sezonu.

Superbet ma najlepsze promocje na żużel

W naszym tekście skupiliśmy się także na promocjach, które w naszym mniemaniu pomóc Wam mogą w obstawianiu żużla. Po dokładnej analizie systemów promocyjnych bez wahania polecić Wam możemy buka Superbet. Wnika to z faktu, że to właśnie ten legalny organizator typów sportowych udostępnił swoim typerom najwięcej intratnych akcji promocyjnych. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Super Bonus pozwalająca na powiększenie wygranych nawet o 100%. Jeżeli zatem chcielibyście skorzystać z tej wyjątkowo okazałej akcji, to wystarczy że przygotujecie kupon z co najmniej pięcioma selekcjami typu pre-match z kursem minimalnym 1.20.

Co więcej, w Superbet liczyć możecie także na inne niezwykle intratne promocje, w tym chociażby akcję Bonus Dnia, gdzie codziennie czekają na Was ekstra nagrody czy akcję Super Spin, w której każdego dnia za kręcenie kołem zgarnąć możecie bonus dnia.

Gdyby tego było jednak komuś mało, to pamiętajcie, że ten rumuński buk przygotował dla Was wyjątkową premię na start. Jeśli więc zdecydujecie się na założenie u niego całkowicie darmowego konta gracza i w odpowiedne miejsce formularza rejestracyjnego wpiszecie kod afiliacyjny LEGALSPORT, to Superbet dopisze do Waszego profilu bonus na powitanie w kwocie 3754 zł. Tym samym już na samym początku swojej bukmacherskiej przygody zyskacie nagrodę od zdeponowanych środków do 200 zł, bonus na darmowe zakłady o łącznej wartości 54 zł (za wpłatę i apkę), ale przede wszystkim ubezpieczony tydzień grania do kwoty 3500 zł.

Jak więc widzicie, fani żużla naprawdę mają w czym wybierać. W końcu na polskim rynku zakładów wzajemnych funkcjonuje ponad 20 w pełni legalnych firm bukmacherskich. Naszym zdaniem to jednak te trzy wymienione powyżej prezentują się pod tym względem najlepiej. Naturalnie wśród Was znaleźć się może ktoś, kto podejdzie do tego tematu całkowicie inaczej i czarny sport zacznie betować u całkiem innego operatora selekcji wzajemnych. Jesteśmy pewni, że wówczas i tak nie pożałuje swojej decyzji, ponieważ aktualnie praktycznie każdy podmiot bukmacherski przygotował coś ekstra dla amatorów rywalizacji najlepszych żużlowców globu.

 

/artykuł sponsorowany/