W najbliższą niedzielę 28 stycznia odbędzie się 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem temat finału to “Płuca po pandemii, gramy dla dzieci i dorosłych”. Orkiestra zbierała będzie środki na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych.

Do grania z WOŚP przyłącza się również Enea Polonia Piła. W dniu finału weźmiemy udział w “Kosmicznym meczu”. O godzinie 11:30 w hali MOSiR obok zawodników i działaczy naszego klubu wystąpią przedstawiciele innych klubów sportowych z Piły – siatkarki, piłkarze oraz osoby znane i lubiane. Formuła rywalizacji utrzymywana jest jeszcze w tajemnicy i będzie niespodzianką.

Nie lada gratka czeka na tych, którzy postanowią wziąć udział w licytacjach. Na aukcję został wystawiony wspólny trening z naszym zawodnikiem –  Jonasem Knudsenem, który odbędzie się pod okiem trenera przygotowania fizycznego naszych zawodników – Szymona Bohatkiewicza. Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji.

Link do aukcji

Aukcja WOŚP - Trening z Jonasem Knudsenem.
Aukcja WOŚP – Trening z Jonasem Knudsenem.