Sezon ligowy zbliża się wielkimi krokami. Z wielkim zapałem czekamy na rozpoczęcie rozgrywek 2. Ligi Żużlowej. Wierzymy, że tak jak my, tak i liczne grono kibiców z niecierpliwością wyczekuje pierwszych kółek pokonywanych przez zawodników na owalu przy Bydgoskiej. Aby czas oczekiwania był nieco przyjemniejszy od dziś tj. 3 kwietnia ruszamy ze sprzedażą karnetów!

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom ruszamy z internetową sprzedażą karnetów i biletów na mecze i inne zawody organizowane na naszym torze. W ten sposób chcemy ułatwić Wam zakup oraz oszczędzić czas. Bilety oraz karnety będzie można kupić wchodząc na naszą stronę www.poloniapila.com.pl/bilety oraz na stronę naszego partnera www.poloniapila.abilet.pl

Chcielibyśmy, aby jak największa ilość kibiców zdecydowała się na elektroniczną formę zakupu wejściówek, do czego serdecznie zachęcamy. Dzięki temu uda nam się w dniu meczu zminimalizować kolejki do kas oraz czas oczekiwania na wejście na zawody.

Zakup przez internet, to jedyna możliwość nabycia karnetu na sezon 2023. Kibic w momencie zakupu przez internet otrzyma możliwość wyboru sposobu dostarczenia karnetu. Wejściówka może być dostarczona bezpośrednio pod wskazany adres, bądź będzie możliwa do odbioru osobistego w jednym z punktów w Pile (miejsce i czas obioru będą wskazane przez klub w późniejszym czasie).

Od sezonu 2023 wprowadzamy również możliwość zakupu biletów na sektor rodzinny (sektor I), gdzie miejsca będą numerowane. Będzie również możliwość zakupu karnetu z przypisanym miejscem w tymże sektorze.

Dla kibiców, którzy zakupią karnety na sezon przygotowaliśmy również bonusy. Pierwsze 500 osób, które zakupi karnet otrzyma od nas prezent niespodziankę, którą będzie można odebrać podczas pierwszego meczu ligowego. Dla posiadaczy karnetów przygotowaliśmy również specjalne rabaty na zakup gadżetów klubowych.

Najmłodsi kibice czarnego sportu w Pile (do 6 roku życia włącznie) zawody obejrzą za darmo. Warunkiem wejścia na obiekt jest przyjście z opiekunem. Dla starszych dzieci (7-15 lat) przygotowaliśmy bilet dziecięcy w cenie 12zł. Zakupiony bilet będzie można wymienić na stadionie na program zawodów. Bilety ulgowe w cenie 25zł przysługują młodzieży szkolnej, studentom (do 25 roku życia), rencistom, osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności (wraz z jednym opiekunem) oraz seniorom powyżej 65 roku życia. Bilet normalny to koszt 35zł.

Serdecznie zachęcamy do zakupu karnetów sezonowych. Karnet na sezon będzie obowiązywał na wszystkie mecze domowe w fazie zasadniczej 2. Ligi Żużlowej oraz pozostałe imprezy żużlowe w Pile organizowane pod szyldem PZM. Zachęcamy również do zakupu karnetów VIP. Karnet ten upoważnia do wjazdu samochodem na teren stadionu, zajęcia miejsca w sektorze VIP „A” oraz daje możliwość skorzystania z cateringu. Posiadacze karnetów VIP otrzymają również program zawodów.

CENNIK BILETÓW I KARNETÓW NA SEZON 2023:
BILETY

 • Normalny – 35zł
 • Ulgowy – 25zł
  młodzież szkolna, studenci do 25 roku życia, renciści, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności (wraz z 1 opiekunem), seniorzy powyżej 65 roku życia
 • Dziecięcy – 12zł (program)
  dzieci w wieku szkolnym 7-15lat; kibic za okazaniem biletu kupionego przez internet otrzyma program zawodów – do odbioru w dedykowanym punkcie na stadionie
 • Dzieci do 7 roku życia – wstęp wolny
 • Bilet VIP – 200zł

KARNETY

 • Normalny – 200zł
  wszystkie mecze ligowe sezonu zasadniczego oraz inne imprezy PZM organizowane w Pile
 • Ulgowy – 140zł
 • Dziecięcy – 60zł
 • VIP – 800zł
  wjazd samochodem na teren stadionu, catering w strefie VIP, program zawodów

BILETY NA PREZENTACJĘ DRUŻYNY 

 • Koszt biletu na prezentację – 5 zł (liczba biletów ograniczona)

Koszt ze sprzedaży biletów na prezentację drużyny zostanie przekazy na naszą szkółkę Polonia Piła Speedway Academy.